Piaskowanie

Piaskowanie

Piaskowanie, znane również jako oczyszczanie strumieniowo-ścierne, to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni. Dzięki wykorzystaniu ścierniwa i sprężonego powietrza generowanego przez piaskarkę, operator urządzenia jest w stanie pozbyć się nawet najbardziej uporczywych zanieczyszczeń. Piaskowanie jest procesem technologicznym, charakteryzującym się bardzo szerokim zastosowaniem. Nasza firma dysponuje profesjonalną kabiną o wymiarach (długość x wysokość x szerokość) 5000x2000x2000 mm.

Profesjonalne piaskowanie metalu

Oferujemy piaskowanie i malowanie proszkowe elementów stalowych o różnorodnych kształtach i wymiarach. Jedną z największych zalet piaskowania jest jego efektywność. Nawet najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia, znajdujące się w trudno dostępnych miejscach, zostaną permanentnie usunięte. Piaskowanie wykorzystuje się m.in. do szybkiego i skutecznego oczyszczania metalu z farb.

Szerokie zastosowanie piaskowania – malowanie

Oferujemy m.in. profesjonalne piaskowanie konstrukcji stalowych. Jest to pierwszy etap przygotowujący powierzchnię do konserwacji. Piaskowanie elementów stalowych odbywa się w zamkniętej kabinie, przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa. Doświadczeni operatorzy skutecznie oczyszczają powierzchnię, jednocześnie jej nie uszkadzając. Jest to niezwykle istotne w przypadku, gdy mamy do czynienia z cennym lub podatnym na uszkodzenia elementem.

Metalfactor – gwarancja zadowolenia

Cena piaskowania jest każdorazowo ustalana indywidualnie. Gwarantujemy, że usługa piaskowania zostanie przeprowadzona przez wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem, którzy wykonują swoją pracę według najwyższych standardów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z chęcią odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Piaskowanie

Piaskowanie czyli oczyszczenie strumieniowo ścierne to bardzo skuteczny sposób usuwania osadu brudu rdzy z powierzchni przygotowywanej pod malowanie. Przekłada się to na trwałość wykonywanych później powłok malarskich. Posiadamy kabinę o wymiarach (dł. x wys. x szer.) 6000 x 2000 x 3000 mm. Piaskowanie ścierniwem elektrokorund granulacja F16. Wycena wykonywana jest indywidualnie na każde zlecenie. Zapraszamy do współpracy.